Серія напівматових водорозчинних лаків MIXON

Напівматовий водорозбавний лак MIXON 14-603

водорозбавний лак для внутрішніх робіт, розроблений для використання у виробництві меблів та інших предметів інтер’єру. Лак має підвищену твердість і хороші декоративні властивості. Застосовується як ґрунт і як поверхневий лак.

Детальніше>>

Напівматовий водорозбавний грунт-лак MIXON 14-605

Водорозчинний лак для внутрішніх робіт, розроблений для використання у виробництві меблів та предметів інтер’єру, а також застосовується для обробки натурального каменю. Лак має підвищену твердість і хороші декоративні властивості. Застосовується як ґрунт і як поверхневий лак. При використанні як ґрунт для поверхонь з дуба, бука та ясена існує ризик зміни кольору.

Детальніше>>

Напівматовий водорозчинний лак для вікон MIXON 14-607

Тиксотропний водорозчинний лак для зовнішніх робіт. Розроблений для використання у виробництві вікон, дверей та садових меблів. Наноситься методами електростатичного, повітряного та безповітряного розпилення, системою аермікс. Придатний для нанесення на деревину, яка пройшла вакуумне просочення. При використанні даного лаку рекомендується обробка деревини просоченням 11-602 WB AQUA SEALER. Лак рекомендується наносити завтовшки 200±50 µм мокрої плівки. Наносити лак слід у приміщенні з гарною вентиляцією, дотримуючись правил безпеки.

Детальніше>>